Нідерланди зацікавились розвитком портів на Миколаївщині

В рамках візиту пан Кломпенхаувер планує відвідати морський порт "Октябрськ" з метою ознайомлення з поточним станом справ в галузі.
Depo.Миколаїв
13 жовтня 2016 14:10
ФОТО: depo.ua
Нідерланди зацікавились розвитком портів на Миколаївщині
Нідерланди зацікавились розвитком портів на Миколаївщині

Вчора, 12 жовтня, в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулась зустріч  керівництва області і міста з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Нідерландів в Україні паном Кейсом Кломпенхаувером, представниками Посольства та групою нідерландських компаній, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Метою візиту стало вивчення можливості співробітництва з розвитку портів на Миколаївщині та Херсонщині. В рамках візиту пан Кломпенхаувер планує відвідати морський порт "Октябрськ" з метою ознайомлення з поточним станом справ в галузі. Даний візит є першим кроком з боку Нідерландів до участі в розвитку морського сектору України.

У вересні Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та посол Кейс Кломпенхаувер домовились про співпрацю у сфері розвитку двох названих вище портів на принципах державно-приватного партнерства (ДПП), управління ресурсами р. Дніпро та відновлювальних робіт на шлюзах. За підсумками цієї домовленості Посольство започаткувало Програму з розвитку р. Дніпро з метою консолідації пропозицій в рамках цих та інших проектів щодо використання водних ресурсів, а також їх впровадження   скоординовано з іншими зацікавленими учасниками галузі.

Нідерландські експерти знають про воду все, а управління водними ресурсами є однією з пріоритетних галузей економіки. Унікальні знання та діловий досвід, що їх мають Нідерланди, допоможуть у розробці проектів, які можуть бути фінансово підтримані такими міжнародними фінансовими установами як Світовий банк, Європейський інвестиційний банк, ЄБРР, а також приватним сектором на принципах ДПП. Залучення усіх зацікавлених сторін на початковій стадії є ключовим фактором у розробці таких проектів.

Програма з розвитку р. Дніпро являє собою план співробітництва між українськими органами влади та потенційними донорами, в якому Нідерланди відіграють провідну роль в наданні експертних знань для розвитку внутрішніх водних шляхів України. Уже на цей рік заплановано візит представників органів влади України до Нідерландів для наочного ознайомлення із нідерландським підходом та експертними знаннями в цій галузі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв