Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса"

За словами жителів, вони будуть стояти до тих пір, поки до них не приїде керівництво району
Depo.Миколаїв
20 квітня 2016 10:35
ФОТО: depo.ua
Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса"
Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса"

Вранці в середу, 20 квітня, жителі села Комсомольське Миколаївського району Миколаївської області заблокували трасу "Миколаїв-Одеса", вимагаючи виділення земель під пасовища, так як їм ніде пасти корів, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса" - фото 1

За словами жителів, вони будуть стояти до тих пір, поки до них не приїде керівництво району. Як розповідають люди, проблема з пасовищами у них вже три роки, голова сільради не діє, а поліція не може нічого вдіяти.

Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса" - фото 2

Інформація постійно оновлюється. Хронологія від низу до верху:

Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса" - фото 3

1:00 Після приїзду на місце подія начальників Миколаївського та Очаківського відділів поліції, які запропонували людям написати заяву, в якому викласти їх проблему. Після чого траса була розблокована.

У свою чергу Микола Романчук запросив до себе представників села на 14:00 в ОДА. Протестуючі погодилися приїхати. Як розповіла Алла Воробйова, навколо Комсомольського всі землі були розпайовані раніше, і під пасовища в результаті не залишилося вільних ділянок.

В результаті рух на трасі було відновлено.

10:00 Люди ходять по пішохідному переходу, іноді виникають словесні перепалки з заблокованими водіями. На дорозі утворився великий затор, в якій стоять і маршрутні мікроавтобуси, заповнені людьми. Деякі водії об'їжджають протест по польовій дорозі біля лісосмуги.

Ніде пасти корів: селяни перекрили трасу "Миколаїв-Одеса" - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв