ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Підприємство миколаївського мільйонера не хотіло їхати на суд в Одесу через брак коштів

Власник "НІБУЛОНУ", статки якого перевалили за 500 млн грн, не зміг знайти фінансів на поїздку
Depo.Миколаїв
4 лютого 2016 13:12
ФОТО: depo.ua
Підприємство миколаївського мільйонера не хотіло їхати на суд в Одесу через брак коштів
Підприємство миколаївського мільйонера не хотіло їхати на суд в Одесу через брак коштів

"Нібулон" подав скаргу до Приморського суду Одеси на постанову прокуратури. Однак судове провадження просив провести у режимі відеоконференції. Проте у цьому підприємству відмовили. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Центрального райсуду Миколаєва.

У телефонному режимі з'ясувалося, що "НІБУЛОН" подав разом зі скаргою до Приморського райсуду клопотання про проведення дистанційного засідання. В Одесі слідчий суддя прийняв рішення, а мав би забезпечити умови для відеконференції Центральний райсуд Миколаєва. Але останній відмовив. "Відповідно до ч.5 ст.336 КПК України, суд зобов'язаний забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції виключно на підставі ухвали суду або слідчого судді", - повідомляє прес-служба.

До того ж у суді вважають, що оскільки "НІБУЛОН" є одним із найбільших сільськогосподарських підприємств України, їхній представник має можливість особисто взяти участь у судовому засіданні, яке має відбутися в Приморському районному суді.

Відмітимо, що власники "НІБУЛОНУ" батько та син Олексій та Андрій Вадатурські з мільйонними статками увійшли до 100 найбагатших людей України за версією "Forbes".  Гендиректор "НІБУЛОНУ" Вадатурський-старший зі статком у 502 млн доларів США знаходиться на 14 місці списку, поступившись екс-меру Києва Леоніду Черновецькому лише кілька позицій і на три обігнавши Фірташа. Андрій Вадатурський дебютував зі статком у 125,6 млн доларів, таким чином зайнявши 42 позицію рейтингу. 

Навіть з такими статками керівництво "НІБУЛОНУ" не знайшло фінансів відправити свого представника на судове засіднання до Одеси та просило привілеїв у суду. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв