Найпривабливішими місцинами Миколаєва можна милуватись в режимі Online

У Миколаєві працює система безперервної онлайн трансляції з вулиць та привабливих куточків міста

На даний час у місті працює сім відеокамер, які підключені до загальноміської системи відеоспостереження "Безпечне місто", ретранслюються до інтернет-мережі фахівцями КП "Міський інформаційно-обчислювальний центр", передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення мерії.

Городяни та туристи, не залишаючи власних помешкань, можуть прогулятися набережною, помилуватися парками та скверами. Найближчім часом до мережі Online трансляцій буде додано камери з найкращого в Україні зоопарку, де утримуються рідкісні види тварин.

Привабливі місцини Миколаєва у цілодобовому режимі доступні на каналі "Mykolaiv Secure" в Youtube.

За інформацією керівника комунального підприємства Євгенія Богаченка, в 2018 році за підтримки депутатського корпусу та міського голови Олександра Сєнкевича виділено кошти з міського бюджету на розвиток системи відеоспостереження.

Наразі ведуться монтажні роботи з встановлення додаткових камер, які будуть включені до загальноміської мережі відеоспостереження.

До кінця поточного року буде встановлено більш ніж 60 відеокамер у місцях масового перебування городян, на жвавих ділянках автошляхів, реконструйованих в поточному році парках та скверах, тощо.

Нагадаємо, що у Дніпрі планували витратити понад 20 мільйонів гривень на камери відеоспостереження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв