Націонал-зрадник, єврей, п'ята колона, - на Росії побили працівника "Вконтакте"

Нападники викрали мобільний телефон, банківські картки та велику суму грошей, яку Самсонов приготував, щоб оплатити іпотеку
Depo.Миколаїв
13 червня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Двоє невстановлених злочинців увечері 11 червня побили в Петербурзі співробітника соціальної мережі "ВКонтакте" Дениса Самсонова, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Медіазону".

Самсонов розповів виданню, що зловмисники напали зі спини біля під'їзду його будинку. При цьому на сторінці "ВКонтакте" він повідомив, що злочинці чекали його всередині під'їзду. "Прицільно побили і зламали об сходинки  три пальці на правій руці", - розповів потерпілий. Під час побиття нападники кричали "Націонал-зрадник, єврей, п'ята колона".

Націонал-зрадник, єврей, п'ята колона, - на Росії побили працівника

Нападники викрали мобільний телефон, банківські картки та велику суму грошей, яку Самсонов приготував, щоб оплатити іпотеку. На наступний день він знайшов біля будинку вкрадені банківські карти.

Денис Самсонов не став звертатися в поліцію через те, що сталося. Він не запам'ятав прикмет нападників, оскільки під час побиття прикривав обличчя. Чоловік каже, що не помічав стеження і не отримував погроз. За його словами, в минулому він публікував критичні пости, але це були поодинокі випадки.

У Петербурзі в 2016 році відбулася серія нападів на людей, які залишали в соціальних мережах критичні повідомлення про російських владі. Напади сталися після того, як їх особисті дані опублікували в інтернеті. Поліція поки не порушувала кримінальних справ через те, що сталося.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв