ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

НАСА опублікувала "космічну музику", записану місією "Аполлон" 1969 року

Інженери пояснили почуті під час польоту до Місяця звуки радіоперешкодами, але попередили про незвичайне явище учасників наступних експедицій
Depo.Миколаїв
23 лютого 2016 16:32
ФОТО: depo.ua
НАСА  опублікувала "космічну музику", записану місією "Аполлон" 1969 року
НАСА опублікувала "космічну музику", записану місією "Аполлон" 1969 року

Команда учасників програми НАСА "Аполлон", які в травні 1969 року здійснювали підготовчий політ до Місяця (останній етап випробувань перед висадкою на Місяць), записали дивні звуки, які стали доступні публіці тільки зараз, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Sky News. 

Запис незвичайного свисту була зафіксована приладами і відправлена ​​в центр НАСА в Х'юстоні. Пілоти "Аполлон-10" Томас Стаффорд, Джон Янг і Юджин Сернан перебували в цей момент із зворотного боку Місяця, коли і були помічені незвичайні звуки. На записах видно, як вони обговорюють почуту "космічну музику".

Астронавти не були впевнені, що необхідно доповісти начальству про почуте, оскільки побоювалися, що їх не сприймуть всерйоз і більше не притягатимуть до космічних місій.

Інженери НАСА припустили, що мова йде про радіочастотні, але ця версія переконала не всіх.

Sky News наводить слова астронавта "Аполлона-15" Альфреда Вордена: "Логіка підказує, раз щось було записано, там щось є".

Майкл Коллінз, який пілотував "Аполлон-11" і перебував на навколомісячної орбіті, поки його колеги Базз Олдрін і Ніл Армстронг робили перші кроки по Місяцю, заявив, що теж чув дивні гудячі звуки. Однак, за його словами, його попереджали про це.

"Якби мені не сказали заздалегідь, я б злякався до чортиків", - писав Коллінз в автобіографії.

Зважаючи на особливості обертання Місяця навколо своєї осі і навколо Землі, вона завжди звернена до Землі однією стороною. До так званої "зворотної сторони Місяця" радіосигнали з Землі не доходять.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв