Наркосайтом, через який подають зілля миколаївцям, керують з Росії

Прокуратурою ініційовано перед судом питання про закриття доступу користувачів мережі інтернет до веб-ресурсу шляхом його блокування
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 13:09
ФОТО: depo.ua
Наркосайтом, через який подають зілля миколаївцям, керують з Росії
Наркосайтом, через який подають зілля миколаївцям, керують з Росії

У ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного збуту наркотичних та психотропних речовин встановлено один з шляхів реалізації речовин, обіг яких заборонено, за допомогою сумно відомого веб-ресурсу, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 спільно з відділом протидії кіберзлочинам Нацполіції в Миколаївській області встановлено, що адміністрування зазначеного сайту та організація злочинної діяльності здійснюється невстановленими особами на території Російської Федерації, а сам сайт зареєстрований в глобальній мережі Інтернет у провайдера в Сполучених Штатах Америки.

З метою припинення та подальшого унеможливлення випадків поширення наркотичних та психотропних засобів за допомогою мережі інтернет, місцевою прокуратурою ініційовано перед судом питання про закриття доступу користувачів мережі інтернет до  веб-ресурсу шляхом його блокування.

За результатом розгляду відповідного клопотання прокуратури Центральним районним судом м.Миколаєва зобов’язано інтернет-провайдерів, що здійснюють діяльність на території України, закрити доступ до зазначеного  сайту.

Ухвалу суду прокуратурою скеровано Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, й найближчим часом веб-ресурс буде заблоковано для українських користувачів мережі інтернет.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв