Над миколаївцями "нависла" крижана загроза

Над приміщенням "Національної лотереї" та іншими будинками висять величезні бурульки
Depo.Миколаїв
10 січня 2017 15:11
ФОТО: depo.ua
Над миколаївцями "нависла" крижана загроза
Над миколаївцями "нависла" крижана загроза

Після сніжної негоди Миколаїв все ще оговтується. Дороги зробили проїзними, по тротуарам можна ходити. Але дивитися варто не лише під ноги, а й вище голови, адже на будинках висять великі бурульки. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Наприклад, на приміщенні Національної лотереї у центрі Миколаєва нависли величезні гострі бурульки, які погрожують впасти на перехожих. Така картина спостерігається й на інших будинках, тому будьте уважні.

Над миколаївцями "нависла" крижана зазгроза

Варто додати, що згідно з Правилами благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, підприємці повинні постійно утримувати у чистоті та порядку власні, орендовані й прилеглі території. "На підставі пп. 7.3 Правил підприємства, організації, установи, власники будівель та споруд торговельного, соціально-культурного, спортивного та іншого призначення, власники або користувачі присадибних ділянок можуть укладати договір на утримання прилеглої території з адміністрацією району, в якому перебуває даний об'єкт", - йдеться в повідомленні на сайті міськради.

Зазначається, що відсутність договору на утримання прилеглої території не звільняє суб'єктів господарювання від відповідальності за неналежне утримання цієї території. 

Читайте також повну хроніку подій Як Миколаївщина зустріла негоду.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв