ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Начальник Генштабу збирається на Широколанівський полігон

Віктор Муженко має приїхати у місце дислокації 53-ї мехбригади сьогодні
Depo.Миколаїв
10 лютого 2016 11:47
ФОТО: depo.ua
Начальник Генштабу збирається на Широколанівський полігон
Начальник Генштабу збирається на Широколанівський полігон

Начальник Генштабу тримає на особистому контролі все, що відбувається зараз на полігоні у Широкому Лані. Сьогоді, 10 лютого, він має приїхати до бійців 53-ї мехбригади. Про це в ефірі "5 каналу" заявив офіцер прес-служби Генерального штабу ЗСУ Антон Миронович, передає Depo.Миколаїв.

За словами речника Генштабу, проблеми з побутовими умовами виникають не перший раз, коли переміщуються великі підрозділи: "Нормальні побутові умови кожного військовослужбовця - це один серед пріоритетів. Але тут же я хочу наголосити на тому, що це відбувалося в рамках переміщення підрозділу, в рамках передислокації великих підрозділів, і те, що заявляли солдати, що вони жили в зоні проведення АТО краще, це безперечно, пройшов певний час і вони собі їх створили. І не перший раз в момент переміщення великих підрозділів виникають проблеми... потрібен час, якщо виникають проблеми, їх треба вирішувати в робочому порядку".

Миронович зазначає, що на полігоні з'ясовують обставини військова прокуратура і санепідемологи. 

Нагадаємо, що 46 бійців 53-ї мехбригади влаштували похід відчаю до військової прокуратури Миколаївського гарнізону, заявивши про пекельні побутові умови, брак їжі в води.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв