На Южно-Українській АЕС почали заливати бетоном величезний бризкальний басейн

Всього ж у облаштування "підбетонки" протягом двох місяців буде укладено понад п'ять з половиною тисяч кубічних метрів бетону
Depo.Миколаїв
11 серпня 2016 18:11
ФОТО: depo.ua
На Южно-Українській АЕС почали заливати бетоном величезний бризкальний басейн
На Южно-Українській АЕС почали заливати бетоном величезний бризкальний басейн

Днями, 9 серпня, на тиждень раніше встановленого терміну, в основу бризкального басейну №1 на Южно-Українській АЕС закладено перший кубометр бетону, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ЮУ АЕС. 

До процесу бетонування залучено більше 20 будівельників, усього ж над втіленням проекту реконструкції системи технічного водопостачання ЮУАЕС працюють більше 100 фахівців.

"Початок чергового етапу на майданчику бризкальних басейнів став гарним подарунком до нашого професійного свята - Дня будівельника, - зазначає начальник управління капітального будівництва (УКБ) ВП ЮУАЕС Павло Вірич. – За два дні в основу конструктиву першого басейну укладено 75 кубометрів бетону".

Всього ж у облаштування "підбетонки" протягом двох місяців буде укладено понад п'ять з половиною тисяч кубічних метрів бетону. Для подальшого монтажу металевого каркаса знадобиться 840 тонн арматури, а на остаточне бетонування дна бризкального басейну (на цьому етапі товщина покриття складе 20 сантиметрів) - одинадцять з половиною тисяч кубометрів бетону.

За інформацією П. Вірича, необхідними матеріалами, персоналом і фінансовими коштами будівельний об'єкт забезпечено в повному обсязі.

Паралельно з першим широким фронтом ведуться роботи на другому та третьому бризкальних басейнах. Станом на 10 серпня тут повністю завершено облаштування відсічних дамб і глиняних замків, тривають заходи з водовідведення в районі бризкального басейну №2. Ведуться роботи зі зняття родючого ґрунту, лісоочистка території.

У серпні стартували підготовчі роботи з облаштування ще одного об'єкта, передбаченого проектом реконструкції системи техводопостачання ЮУАЕС, - струменеспрямовуючої споруди. Виділені також додаткові кошти на коригування проекту насосної підживлення Ташлицького водосховища №2.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв