ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На в'їздах на Миколаївщину обмежили рух фур

Про це попереджують 14 дорожних знаків
Depo.Миколаїв
3 березня 2016 11:32
ФОТО: depo.ua
На в
На в'їздах на Миколаївщину обмежили рух фур

Голова Миколаївської ОДА Вадим Меріков підписав розпорядження про обмеження руху вантажних автомобілів. Також розробляється схема об'їзних маршрутів в порти. Про це Меріков написав у Фейсбуці, повідомляє Depo.Миколаїв.

Про обмеження руху попереджують 14 дорожніх знаків. Як зазначає Меріков, облавтодор привертає спецтехніку для профілізації складної ділянки від с. Новополтавка до Нового Бугу. Крім того, фахівці працюють над схемою об'їзних маршрутів і проїздів в порти для великих вантажівок. За словами Мерікова, запланована зустріч з представниками терміналів.

На в'їздах на Миколаївщину обмежили рух фур

Зазначимо, що на сайті Миколаївської ОДА опубліковано розпорядження від 26 лютого "Про збереження автомобільних доріг загального користування Миколаївської області у весняний період 2016 року". У ньому конкретизується, кого не будуть стосуватися обмеження:

"Для забезпечення стабільної роботи господарського комплексу у період підготовки і проведення посівної кампанії обмеження руху не повинні стосуватися: "пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій; транспорту із загальною фактичною масою до 20 тонн, задіяного на перевезеннях сільгосппродукції (живності, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин; транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами служби автомобільних доріг, погодженими з ГУНП в Миколаївській області".

Нагадаємо, що протестувальники погрожують перекрити всі проїзди по трасі "Дніпропетровськ - Миколаїв".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв