На території Миколаївщини на воді загинуло вже 25 людей

За минулий тиждень сталося 5 випадків пов’язаних з гибеллю людей на водних об’єктах
Depo.Миколаїв
18 липня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua
На території Миколаївщини на воді загинуло вже 25 людей
На території Миколаївщини на воді загинуло вже 25 людей

Ситуація, яка склалася із загибеллю людей на водних об’єктах, викликає суттєве занепокоєння. Так, з початку року на території Миколаївщини на воді загинуло 25 осіб, з них 2 дітей, врятовано 9 чоловік. За минулий тиждень сталося 5 випадків пов’язаних з гибеллю людей на водних об’єктах, про це Depo.Миколаїв поввідомили у прес-службі поліції.

З метою профілактики та недопущення виникнення надзвичайних подій на воді, рятувальники Миколаївщини систематично проводять профілактичні рейди.
Так, і цими вихідними, 16 та 17 липня, співробітники Миколаївської Служби порятунку завітали до традиційних місць відпочинку та провели ряд профілактичних заходів, поспілкувалися із відпочиваючими та нагадали їм основні правила безпечної поведінки на воді.

Під час бесід, рятувальники акцентували увагу громадян на тому, що в переважній частині випадків, люди гинуть на воді через власну необережність.

"Неодноразово були випадки коли люди, сподіваючись на власні сили та витримку, робили необачні вчинки: запливали далеко від берега, купалися на глибині, нехтуючи попереджувальними знаками, знаходилися у воді тривалий час. Такі ситуації, як правило, закінчуються трагічно", - зазначали рейдовики.

Із дорослими відпочиваючими рятувальники окремо поспілкувалися стосовно того, що в жодному разі не можна залишати дітей без нагляду.

"Діти, в силу різних обставин, не завжди до кінця усвідомлюють всю небезпеку, яка може чатувати на них під час відпочинку на воді. Саме тому, вся відповідальність лежить на дорослих. Потрібно слідкувати за тим, щоб дитина не знаходилася тривалий час на сонці, адже це може призвести до отримання теплового або сонячного удару, опіків тощо. Не можна відпускати дітей одних купатися, адже у воді може статися будь-що, наприклад судома або велика хвиля. І це може стати причиною гибелі або травмування дитини", - розповідали співробітники Служби порятунку.

Загалом протягом рейдів було охоплено понад 2500 відпочиваючих, які отримали багато корисної та цікавої інформації. А на згадку про зустріч рятувальники подарували всім, з ким мали нагоду поспілкуватися, інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку "101"!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв