На Ширлані стріляли "Гради", САУ та "Піони"

За сюжетом навчань, резервісти повинні були знищити умовного ворога на їх опорному пункті
Depo.Миколаїв
5 жовтня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
На Ширлані стріляли "Гради", САУ та "Піони"
На Ширлані стріляли "Гради", САУ та "Піони"

Неподалік Миколаєва на полігоні "Широкий Лан" тривають тактико-бригадні навчання резервістів з 7 областей України. Бійці відпрацьовують спільні наступальні дії. На навчання прибули резервісти 72 механізованої і 40 артилерійської бригади. Повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на сюжет5 каналу.

Всього на Широкий Лан приїхало 1500 військовослужбовців. 70% з них мають реальний досвід, отриманий під час Антитерористичної операції на Сході України.
До навчанням залучили сотні одиниць бойової техніки, серед них система залпового вогню "Град", САУ "Гіацинт" і "Піон" і штурмові вертольоти.

За сюжетом навчань, резервісти повинні були знищити умовного ворога на їх опорному пункті. Для початку застосували артилерію, а за тим, в "наступ" пішла піхота.

Начальник Генштабу України Віктор Муженко після навчань зазначив, що в армії є потужний резерв, з достатніми навичками, тому що за два тижні підготовки військові придбали ті ж навички, що і військові, які проходять службу у військових частинах.
Після насичених навчань резервісти, які вирішили підписати контракт з ЗСУ, відправляться на передову, а решта роз'їдуться по домівках.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв