На Ширлані бомбили ворожий аеродром

Відпрацювання проходило в рамках військових навчань "Небесний щит-2016"
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
На Ширлані бомбили ворожий аеродром
На Ширлані бомбили ворожий аеродром

Одним з кульмінаційних епізодів командно-штабних навчань з практичними діями військ "Небесний щит-2016" стала робота авіації по позиціях умовного противника, розташованих на авіаційному полігоні Міжвидового центру підготовки підрозділів "Широкий Лан" на Миколаївщины, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-центрі командування повітряних сил Збройних сил України.

На Ширлані бомбили ворожий аеродром - фото 1

Згідно задуму навчання там розміщувався ворожий аеродром із підрозділами прикриття. Для нанесення бомбового удару по інфраструктурному військовому об’єкту противника було сформована ударну авіаційну групу до складу якої увійшли бомбардувальники Су-24 та штурмовики Су-25.

На підході до основної цілі українські військові льотчики знищили раніше виявлені позиції зенітно-ракетних комплексів середньої дальності та завдали потужного удару по наземним цілям аеродрому. Поки штурмовики та бомбардувальники вирішували вогневі задачі на землі, пара винищувачів Су-27, яка прикривала дії ударної групи, перехопила "ворожі" МіГ-29 та успішно вийшла переможцем з повітряного бою.

На Ширлані бомбили ворожий аеродром - фото 2

Ефективність дій українських військових льотчиків на полігоні Широкий Лан перевірили перший заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Ігор Колесник та командувач Повітряних Сил генерал-лейтенант Сергій Дроздов. При подальшому огляді макетів та мішеней розташованих на авіаційному полігоні, було встановлено, що ударна група в повному обсязі виконала поставлені завдання.

На Ширлані бомбили ворожий аеродром - фото 3

Слід також зазначити, що навчання Повітряних сил ЗС України військ "Небесний щит-Л2016" дали змогу практично потренуватися і підрозділам протиповітряної оборони Сухопутних військ, які в складі своїх бригад наразі вдосконалюють бойову майстерність на базі Міжвидового центру підготовки підрозділів "Широкий Лан". Військовослужбовці цих підрозділів відпрацювали супровід та протидію авіації противника за допомогою штатного озброєння та технічних засобів.

На Ширлані бомбили ворожий аеродром - фото 4

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв