ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії вважають, що хороші дороги провокують ДТП

Число аварій на дорогах, у яких хороші експлуатаційні характеристики, набагато більше, ніж на дорогах з поганою якістю покриття
Depo.Миколаїв
31 березня 2016 14:23
ФОТО: depo.ua
На Росії вважають, що хороші дороги провокують ДТП
На Росії вважають, що хороші дороги провокують ДТП

Число аварій на дорогах, у яких хороші експлуатаційні характеристики, набагато більше, ніж на дорогах з поганою якістю покриття. Про це повідомляється в матеріалах Росавтодора, призначених для конференції за підсумками 2015 року, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на"Звезду".

У документі йдеться про те, що підвищення транспортно-експлуатаційного стану федеральних автомобільних доріг призводить до зростання аварійності на окремих ділянках.

"На хорошій дорозі водії частіше перевищують швидкісний режим, виїжджають на зустрічну смугу руху. Ці порушення є одними з найбільш частих причин ДТП", - повідомляється в матеріалах Росавтодора.

Також в Росавтодор відзначили той факт, що в 2015 році число ДТП на федеральних трасах знизилося на 11%, а на 15% знизилося число загиблих в ДТП.

Раніше російський президент розкритикував повільну роботу уряду в дорожній сфері і закликав не ставитися до цих питань "як до битовухи". Він розпорядився підвищити відповідальність, як учасників, так і організаторів дорожнього руху.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв