ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ремонт всіх доріг Миколаївщини необхідно 3 млрд грн

Поки з обласного бюджету виділили 15 мільйонів і ще планують 20 млн
Depo.Миколаїв
12 травня 2016 11:52
ФОТО: depo.ua
На ремонт всіх доріг Миколаївщини необхідно 3 млрд грн
На ремонт всіх доріг Миколаївщини необхідно 3 млрд грн

Близько 25 мільйонів грн з місцевих бюджетів вже виділено на співфінансування ремонту доріг. Про це повідомив голова ОДА Вадим Меріков під час Всеукраїнської селекторної наради з Прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє Depo.Миколаїв

Зокрема учасники наради обговорили стан будівництва, ремонту доріг протягом 2016 року. Вадим Меріков проінформував, що для ремонту всіх доріг в області необхідно понад 3 млрд грн. З обласного бюджету вже виділено 15 млн і передбачається виділення ще 20 млн Депутати облради прийняли Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області, якою передбачено співфінансування дорожніх робіт з місцевих бюджетів. За цією програмою з районних, сільських та селищних бюджетів області на виконання дорожніх робіт вже виділено близько 25 млн грн. Всього з державного бюджету виділено 170 млн грн. 

Прем'єр-міністр поінформував, що на сьогоднішньому засіданні Уряд затвердив перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у 2016 році у розмірі 1,1 млрд грн. Разом з тим залишаються нерозподіленими 1,9 з 3 млрд грн., передбачених у Державному фонді регіонального розвитку на реалізацію інвестиційних проектів та програм регіонального розвитку. У зв'язку з цим Прем'єр-міністр закликав представників областей до кінця травня підготувати пропозиції щодо фінансування необхідних проектів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв