ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ремонт доріг в трьох районах Миколаївщини виділять 15 млн грн

З обласного бюджету на ремонт доріг в Первомайському, Снігурівському та Жовтневому районах гроші направлять на умовах спіфінансування
Depo.Миколаїв
6 квітня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua
На ремонт доріг в трьох районах Миколаївщини виділять 15 млн грн
На ремонт доріг в трьох районах Миколаївщини виділять 15 млн грн

Сьогодні, 6 квітня, на спільному засіданні бюджетної та транспортної комісій Миколаївської облради було прийнято рішення направити на умовах співфінансування 15 мільйонів гривень з обласного бюджету на ремонт доріг в Первомайському, Снігурівському та Жовтневому районах, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Так, депутати "дали добро" на пропозицію Служби автомобільних доріг затвердити розподіл коштів на поточний ремонт автодоріг, а саме: 5 мільйонів на ремонт Т-15-04 (Первомайськ-Новоукраїнка), а також 10 мільйонів на дорогу Т-15-08 ( Калинівка-Снігурівка-Березнегувате).

За словами начальника Служби автодоріг Олександра Антощука, у відомстві узгодили питання співфінансування з Жовтневим, Снігурівський та Березнегуватським районними радами. Так, приблизний обсяг фінансування складе від 6,5 до 7 мільйонів гривень, а в загальній сумі вийде 20 мільйонів гривень.

"Це дійсно, нехай і невеликий, але ту ділянку дороги, який ми отримаємо в найкращому якості, який буде служити, я сподіваюся, більше 10-ти років", - сказав Антощук.

Голова фракції БПП в облраді Іван Кухта запевнив присутніх, що Жовтнева районна рада може виділити близько 3-х мільйонів, 1,5-2 мільйони дасть Снігурівський район, а Березнегуватський також готовий співфінансувати ремонт дороги Т-15-08.

Його колега по фракції Михайло Талпа нагадав, що на дорожньої сесії облради заявлялося, що гроші направлять тільки туди, де буде співфінансування.

Так, за словами Талпи, Бандурський МЕЗ готовий дати 500 тисяч гривень, Первомайська райрада і райдержадміністрація готові виділити 1,2 мільйона, Лисогірська сільська рада також готова виділити півмільйона на дорогу Т-15-04. Крім цього, усне підтвердження дала мер Первомайська Людмила Дромашко, повідомивши, що місто також готове брати участь в цьому проекті на суму в 1 мільйон гривень.

Тетяна Демченко, в свою чергу, заявила, що дане рішення є політичним проектом БПП і "Нашого краю", а також дорікнула своїм колегам, в тому, що райради ще не приймали рішень про виділення грошей, а ОДА так і не надала бюджетної комісії інформацію про те, як використовувалися кошти, отримані від акцизного збору (за паливо, - прим.ред).

Керівник фракції "Нашого краю" Володимир Луста підтримав Демченко в питанні надання облдержадміністрацією інформації про витрачені гроші, від акцизного збору.

Також він звернув увагу, що на території Березнегуватського і Снігурівського району дорога в набагато кращому стані, ніж у Жовтневому. І зараз мова йде про ремонт ділянки дороги в більшій мірі на території саме Жовтневого району.

"Але ці райони (Снігурівський, Березнегуватський) будуть виділяти по 2-2,5 мільйона, для дороги в Жовтневому. Ці рішення є, суми обумовлені, а проїхати там неможливо. Крім того, в найближчому майбутньому ми з вами будемо "вирішувати долю" ще 20-ти мільйонів. Справа не в піарі, і не в тому, хто в якій партії. Просто зараз час і можливість зробити так, як потрібно - якісно, ​​покроково, без емоцій", - резюмував екс-голова облради.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв