На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво

Прокуратура змінила цільове призначення орендованої земельної ділянки та почала будівництво житлового будинку
Depo.Миколаїв
31 жовтня 2016 14:47
ФОТО: depo.ua
На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво
На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво

У Миколаєві на місцеву прокуратуру завели кримінальну справу щодо зміни цільового призначення орендованої ділянки і початку будівництва житлового будинку. Про це розповіла депутат Олена Кісельова під час п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

На минулій сесії Кісельову насторожив один з пунктів "земельного" проекту щодо ділянки, яку виділяли прокуратурі. Депутат вбачає у діях відомства незаконні дії, щодо розпорядження земельною ділянкою: "Права постійного користування прокуратура не зареєструвала. Далі більше, вони якимось чином змінили цільове призначення, але це, в принципі, їх право, під будівництво житлового будинку і отримала в оренду ділянку на два роки. При цьому договір оренди прокуратура не уклала. Потім прокуратура стала якимось комерційним суб'єктом, який почав забудову житловими будинками", - зазначала Кісельова.

Під час голосування цей пункт був знятий з розгляду. Оскільки частину питань винесли на переголосування, цю проблему знову підняли. В свою чергу депутат заявила, що пункт необхідно взагалі виключити у зв'язку з тим, що з цього питання вже розпочато кримінальне провадження. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв