На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво

Прокуратура змінила цільове призначення орендованої земельної ділянки та почала будівництво житлового будинку
На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво
На прокуратуру Миколаєва завели кримінальну справу за сумнівне будівництво

У Миколаєві на місцеву прокуратуру завели кримінальну справу щодо зміни цільового призначення орендованої ділянки і початку будівництва житлового будинку. Про це розповіла депутат Олена Кісельова під час п'ятого пленарного засідання дев'ятої сесії, повідомляє Depo.Миколаїв.

На минулій сесії Кісельову насторожив один з пунктів "земельного" проекту щодо ділянки, яку виділяли прокуратурі. Депутат вбачає у діях відомства незаконні дії, щодо розпорядження земельною ділянкою: "Права постійного користування прокуратура не зареєструвала. Далі більше, вони якимось чином змінили цільове призначення, але це, в принципі, їх право, під будівництво житлового будинку і отримала в оренду ділянку на два роки. При цьому договір оренди прокуратура не уклала. Потім прокуратура стала якимось комерційним суб'єктом, який почав забудову житловими будинками", - зазначала Кісельова.

Під час голосування цей пункт був знятий з розгляду. Оскільки частину питань винесли на переголосування, цю проблему знову підняли. В свою чергу депутат заявила, що пункт необхідно взагалі виключити у зв'язку з тим, що з цього питання вже розпочато кримінальне провадження. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв