На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів

Своє бачення розвитку підприємства представили "демальянсівець" Ярослав Захаренко та "опоблоківець" В'ячеслав Янков
На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів
На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів

7 листопада в мерії два претенденти на посаду директора КП "Дорога" - Ярослав Захаренко, який вже не один рік добровільно контролює ремонт доріг в місті, і В'ячеслав Янков, депутат міськради від "Опоблоку", головний інженер цього ж підприємства - представили меру Олександру Сєнкевичу своє бачення КП. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Третій претендент, який заявив напередодні про участь в конкурсі, на співбесіду не прийшов. "Демальянсівець" Ярослав Захаренко пояснив своє бажання очолити підприємство наміром перейти від слів до справи. Він оцінив фінансовий стан підприємства як нормальний, оскільки прибуток, хоч і невеликий за підсумками минулого року, але був. Захаренко вважає, що КП виконувало низькорентабельні роботи, які дозволяли, як кажуть фінансисти, зводити бюджет в нуль.

У 2016 році ситуація змінилася - КП стало виконувати будівельні роботи, що дозволило підприємству отримати прибуток. Ярослав Захаренко вважає, що КП може працювати не тільки в місті, а й в області, крім того, бачить, що розвиток підприємства можливий за умови розширення напрямів роботи: ремонта тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів, доріг приватного сектору, облаштування систем водовідведення на територіях, ремонта колодязів, зимового утримання доріг, обрізки дерев. Тротуари і внутрішньоквартальні проїзди Захаренко бачить в плитці або бруківці, вкрадені кришки люків має намір замінити полімерпіщаними, які не зацікавлять "металістів", а зрізані гілки пустити на виробництво пелетів.

В'ячеслав Янков розповів, що свою професійну діяльність розпочав в КП "Дорога" дорожнім робочим третього розряду і дослужився до головного інженера. Він похвалився отриманням нових замовлень на будівництво доріг в морському порту, що дозволило зробити підприємство прибутковим, а також пообіцяв укомплектувати КП новою технікою, яку йому обіцяє передати херсонське підприємство на безоплатній основі. Претендент нагадав, що працівники підприємства надавали допомогу, коли сталися вибухи на вул. Лазурній, 40 і вул. Молодогвардійській, 28.

Олександр Сєнкевич попросив претендентів підготувати програму розвитку підприємства з фінансовими показниками і представити їх депутатським комісіям.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв