На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів

Своє бачення розвитку підприємства представили "демальянсівець" Ярослав Захаренко та "опоблоківець" В'ячеслав Янков
Depo.Миколаїв
8 листопада 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів
На посаду директора миколаївського КП "Дорога" претендує двоє кандидатів

7 листопада в мерії два претенденти на посаду директора КП "Дорога" - Ярослав Захаренко, який вже не один рік добровільно контролює ремонт доріг в місті, і В'ячеслав Янков, депутат міськради від "Опоблоку", головний інженер цього ж підприємства - представили меру Олександру Сєнкевичу своє бачення КП. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Третій претендент, який заявив напередодні про участь в конкурсі, на співбесіду не прийшов. "Демальянсівець" Ярослав Захаренко пояснив своє бажання очолити підприємство наміром перейти від слів до справи. Він оцінив фінансовий стан підприємства як нормальний, оскільки прибуток, хоч і невеликий за підсумками минулого року, але був. Захаренко вважає, що КП виконувало низькорентабельні роботи, які дозволяли, як кажуть фінансисти, зводити бюджет в нуль.

У 2016 році ситуація змінилася - КП стало виконувати будівельні роботи, що дозволило підприємству отримати прибуток. Ярослав Захаренко вважає, що КП може працювати не тільки в місті, а й в області, крім того, бачить, що розвиток підприємства можливий за умови розширення напрямів роботи: ремонта тротуарів та внутрішньоквартальних проїздів, доріг приватного сектору, облаштування систем водовідведення на територіях, ремонта колодязів, зимового утримання доріг, обрізки дерев. Тротуари і внутрішньоквартальні проїзди Захаренко бачить в плитці або бруківці, вкрадені кришки люків має намір замінити полімерпіщаними, які не зацікавлять "металістів", а зрізані гілки пустити на виробництво пелетів.

В'ячеслав Янков розповів, що свою професійну діяльність розпочав в КП "Дорога" дорожнім робочим третього розряду і дослужився до головного інженера. Він похвалився отриманням нових замовлень на будівництво доріг в морському порту, що дозволило зробити підприємство прибутковим, а також пообіцяв укомплектувати КП новою технікою, яку йому обіцяє передати херсонське підприємство на безоплатній основі. Претендент нагадав, що працівники підприємства надавали допомогу, коли сталися вибухи на вул. Лазурній, 40 і вул. Молодогвардійській, 28.

Олександр Сєнкевич попросив претендентів підготувати програму розвитку підприємства з фінансовими показниками і представити їх депутатським комісіям.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв