На оздоровлення в США поїдуть 108 дітей з Миколаївщини

У дитячих таборах області також організують вивчення англійської
Depo.Миколаїв
12 травня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
На оздоровлення в США поїдуть 108 дітей з Миколаївщини
На оздоровлення в США поїдуть 108 дітей з Миколаївщини

З 1 червня цього року для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей з інвалідністю інтернатів Миколаївської обласної ради, в області функціонуватимуть два оздоровчі заклади - дитячий оздоровчий центр "Орлятко" (с. Рибаківка) та Очаківський дитячий оздоровчий заклад "Вітрила" (м. Очаків). На їх утримання передбачено більше 2 млн грн. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Також відповідно до запрошень Міжнародних благодійних фондів влітку цього року 108 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів, Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2, комунального закладу "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – центр загальної і профільної освіти та комплексної реабілітації", комунального закладу "Березківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей І-ІІІ ступенів", Шевченківської школи-інтернату І-ІІ ступенів, Лисогірської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, Очаківської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради будуть оздоровлюватися у США.

Крім відпочинку в США, буде організовано вивчення англійської мови в оздоровчому центрі "Орлятко" цього літа дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, а також дітьми із сімей, які потребують соціальної допомоги. За домовленістю, з дітьми будуть працювати волонтери Фонду "Фундація соціального розвитку" з вивчення англійської мови під час ігор, розваг, спортивних змагань, організації дозвілля тощо.

Крім того, в області функціонуватимуть 190 пришкільних таборів з денним перебуванням, з них 163 на базі загальноосвітніх навчальних закладів тривалістю один або два тижні без харчування, 36 таборів на базі ЗНЗ з наданням харчування тривалістю два тижні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв