На Олександрівському та Ташлицькому водосховищай впіймали браконьєрів

Вилучено 6 ліскових сіток завдовжки майже 1 км
Depo.Миколаїв
14 жовтня 2016 16:08
ФОТО: depo.ua
На Олександрівському та Ташлицькому водосховищай впіймали браконьєрів
На Олександрівському та Ташлицькому водосховищай впіймали браконьєрів

Протягом двох днів поспіль, 11 та 12 жовтня, співробітники Миколаїврибоохорони "відпрацьовували" скандально відоме Олександрівське водосховище, на якому здійснює рибогосподарську діяльність ТзОВ "КООП "Антина", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, що раніше відносно працівників зазначеного рибогосподарського підприємства співробітниками Миколаїврибоохорони тільки у вересні 2016 року було складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення за порушення правил рибальства.

Цього разу до рук рибоохоронців попали справжні браконьєри, які за допомогою ліскових сіток вирішили "порибалити", забувши про встановлену чинним законодавством відповідальність.

На Олександрівському та Ташлицькому водосховищай впіймали браконьєрів - фото 1

Так, на Вознесенському березі Олександрівського водосховища вранці 11.10.2016 року було затримано жителя м. Южноукраїнськ, гр-на В., 1979 р.н., у якого вилучено 6 ліскових сіток завдовжки майже 1 км (!). "Здобиччю" браконьєра стали 24 особини карася, 2 особини судака, 1 лящ та 2 сазана, загальною вагою 10,6 кг. Збитки, завдані рибному господарству України діями В., склали 2210 грн.

Наступного дня, також вранці, на Ташлицькому водосховищі біля м. Южноукраїнськ, було затримано гр-на Н., 1982 р.н., — жителя м. Вознесенськ. За допомогою лише однієї сітки та гумового човна він незаконно виловив 7 товстолобиків, загальною вагою 43 кг, чим завдав збитків на 1785 грн.

На Олександрівському та Ташлицькому водосховищай впіймали браконьєрів - фото 2

Незаконні знаряддя лову та добуті водні біоресурси у браконьєрів вилучено, а відносно них самих складено протоколи про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП. Які буде направлено до районних судів для прийняття рішення щодо притягнення до відповідальності.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв