На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"

Мерія хоче проконтролювати ситуацію в Інгульскому районі, де вивозили сміття прямо в індустріальну зону
Depo.Миколаїв
25 жовтня 2016 16:22
ФОТО: depo.ua
На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"
На околиці Миколаєва встановлять відеокамери, щоб знайти "сміттярів"

Олександр Сєнкевич доручив встановити камери відеоспостереження на виїзді з міста по Баштанському шосе, щоб відбити бажання збирати тут сміття. Про це Depo.Миколаїв повідомили в міськраді.

На апаратній нараді в мерії голова адміністрації Інгульського району Олександр Береза розповів про те, що городяни продовжують вивозити сміття в індустріальну зону, розташовану з правого боку за залізничним мостом на Баштанському шосе. За словами Берези, адміністрація зверталася в поліцію з проханням патрулювати цю ділянку, однак миколаївці все одно викидають там сміття.

Олександр Сєнкевич дав доручення встановити камери відеоспостереження в районі стихійного звалища, щоб особи порушників порядку стали надбанням громадськості.

Нагадаємо, що місцеві активісти розповіли про кількатонне звалище, де було повно простроченої продукції великого постачальника, а також голів та скелетів корів. Все це вивалили на околиці міста.

Після резонансу у ЗМІ постачальник - компанія "Ківіт-Плюс" - заявила, що це для них надзвичайна подія, і вони проведуть внтурішнє розслідування.

Прокуратура Миколаївської області відреагувала на факт організації несанкціонованого звалища відходів. За даним фактом  розпочато кримінальне провадження.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв