На Миколаївському полігоні курсанти навчались стріляти з АК-74

Військовослужбовці чоловічої та жіночої статі проходять одну програму, поблажок при цьому нікому не роблять
Depo.Миколаїв
15 липня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївському полігоні курсанти навчались стріляти з АК-74
На Миколаївському полігоні курсанти навчались стріляти з АК-74

Курсанти 198-го Центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України, що в Миколаєві, відпрацювали вправи навчальних стрільб з автомату Калашникова АК-74, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі МОУ.

Заняття відбувалось на одному з полігонів Миколаївщини. Участь у ньому взяли курсанти з навчальних підрозділів Центру, які підписали контракт для проходження служби у ВМС ЗС України. Крім вогневої підготовки курсанти вивчали питання щодо надання першої медичної допомоги.

На Миколаївському полігоні курсанті навчались стріляти з Ак-74 - фото 1

За словами начальника центру капітана першого рангу Шагена Шайволодяна, майбутні воїни-контрактники наразі інтенсивно вивчають ази військової служби: "Курсантів навчають кращі інструктори Центру за плечима яких солідний багаж військового та бойового досвіду, адже більшість наших інструкторів виконували завдання в районі АТО".

За його словами військовослужбовці чоловічої та жіночої статі проходять одну програму, поблажок при цьому нікому не роблять. Заняття організовані в умовах максимально наближених до бойових.

Серед контрактників чимала кількість тих, хто вже проходив службу в лавах ЗС України та виконував завдання в районі проведення АТО.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв