На миколаївському пляжі у підлітка зірвало скальп

13-річний хлопець розрубав голову об шматки арматури, коли стрибав у воду
Depo.Миколаїв
21 липня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
На миколаївському пляжі у підлітка зірвало скальп
На миколаївському пляжі у підлітка зірвало скальп

У неділю, 17 липня, на пляжі "Чайка" в Корабельному районі 13-річний підліток (учень школи №33), стрибаючи з бетонних стовпчиків у воді (залишків містка), сильно розрубав голову об шматки арматури, що стирчать з дна річки шматки арматури. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Корабелов.Інфо".

Очевидці подій розповіли про обставини подій: "Викликали і поліцію, і "швидку", таксі правда приїхало швидше. Люди в більшості своїй не могли залишатися байдужими і намагалися допомогти... Крововтрата була дуже сильна, згадую - просто жах".

Як розповів нам один з родичів підлітка, в результаті отриманої травми у нього зірвало шкіру з черепа (від брови до середини голови): "Ще на пляжі йому була надана перша медична допомога (добре, що в барі на березі була аптечка) - доклали зідрану шкіру до оголеного черепу, забинтували голову. Викликали швидку, а там сказали: "І де ми його будемо на пляжі шукати?". І поклали трубку, а то взагалі її не брали. Довелося через поліцію "швидку" викликати. Відвезли дитину до дитячої лікарні на Миколаївській, йому наклали 32 шва. 19 липня вже два шва зняли, залишилося 30".

Видання повідомляє, що це не єдиний випадок травмування людей в акваторії пляжу "Чайка". Кількома тижнями раніше відпочиваючі на пляжі спостерігали приїзд "швидкої" до хлопця, який сильно розрубав ногу. Родичі постраждалих вважають, що місцева влада повинна більш відповідально реагувати на ситуацію, що небезпечну ситуацію, щось робити, щоб на пляжі більше не відбувалося нещасних випадків.

Нагадаємо, що комунальники у червні звітували, що міський пляж "Чайка" готовий приймати відпочивальників.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв