На Миколаївському курорті відпочивальники врятували дельфіна

Самка дельфіна припливла до берега шукати свою пару, яка загинула під час шторму
Depo.Миколаїв
30 червня 2016 15:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївському курорті відпочивальники врятували дельфіна
На Миколаївському курорті відпочивальники врятували дельфіна

На Миколаївщині відчайдушні відпочивальники врятували самку дельфіна, що ледь не викинулась на берег. Подія сталася на пляжі в Луговому. Після сильного шторму в Коблево самець дельфіна загинув, а самка попливла його шукати та ледь не загинула. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала Vladyslava Barzylovych, передає Depo.Миколаїв.

Натовп "небайдужих" хотів витягти дельфіна на берег, щоб пофотографуватись, але тварину вдалось врятувати: "Такі події в житті неможливо спланувати! Вони просто трапляються. Раптом. Вчора в Коблево був сильний шторм... А сьогодні вдень до берега приплив дельфін. На саму мілину. Набіг натовп "небайдужих"! Хтось запропонував витягти на берег, бо "фотографії краще будуть", хтось припустив що йому потрібна допомога, хтось навіть почав намагатися цю допомогу знайти".

На Миколаївському курорті відпочивальники врятували дельфіна - фото 1

Жінки більше двох годин тримали дельфіна на плаву, щоб той не загинув: "Ми 2,5 години тримали дельфіна на руках і дзвонили всім! У МНС, РДА, служби захисту тварин і т д. У якийсь момент було відчуття що швидше дельфін рятує трьох замерзлих жінок в морі, але нам відповіли!".

Рятувати дельфіна прибули два тренера з одеського дельфінарію.

На Миколаївському курорті відпочивальники врятували дельфіна - фото 2

Виявилось, що це самка, яка втратила свою пару та припливла її шукати до берега: "Виявилося що це вона. На ній не було жодного фізичного каліцтва. У неї померла пара під час шторму (труп знайшли далі по пляжу) і вона припливла його шукати і вмирати. Вона не могла відплисти від берега і весь час кликала його".

Тварину відвезли далеко в море та відпустили. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв