На Миколаївському курорті посеред вулиці знайшли хлопця, що наївся "дурман трави"

Товариш, який був разом із госпіталізованим пояснив поліцейським, що після вживання невідомої рослини його другові стало зле
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 17:02
ФОТО: depo.ua
На Миколаївському курорті посеред вулиці знайшли хлопця, що наївся "дурман трави"
На Миколаївському курорті посеред вулиці знайшли хлопця, що наївся "дурман трави"

Правоохоронці встановлюють ступінь тяжкості та причини розладів здоров’я неповнолітніх, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

У м. Очаків до лікарні були доставлені двоє неповнолітніх у напівпритомному стані. За попередніми висновками лікарів - підлітки отруїлись. Поліцейські встановлюють обставини, які призвели до вказаних наслідків.

14 серпня до поліції Очаківського району надійшло повідомлення про те, що в м. Очаків по вул. Будівельників на землі лежить напівпритомний хлопець, який не може пояснити причин свого стану. Підліток був направлений до лікарні. Поліцейські встановили його особу, ним виявився 16-річний учень навчального закладу Миколаївського району.

Пізніше до медичного закладу був доставлений ще один неповнолітній, також 16-річний учень навчального закладу, Новобузького району. Товариш, який був разом із госпіталізованим пояснив поліцейським, що після вживання невідомої рослини його другові стало зле і він почав себе поводити неадекватно.

Оглянувши доставлених, медики не виключили, що хлопці знаходяться у стані сп’яніння.

Як з’ясувалось, юнаки прибули до м. Очаків на оздоровлення до однієї з баз відпочинку. Зі слів інших вихованців, підлітки, які потрапили до лікарні, раніше зізнались їм, що вживали рослину, так звану "дурман траву", яку знайшли випадково на місцевому стадіоні.

Очікується на висновки фахівців про остаточну причину настання розладів здоров’я неповнолітніх, згідно з якими вирішуватиметься питання про кваліфікацію події та притягнення до відповідальності винних осіб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв