На миколаївському курорті хлопець з передозом намагався згвалтувати люк

В Очаків завезли синтетичний наркотик спайс, а місцеві наркодилери не розрахували дозу
Depo.Миколаїв
15 серпня 2016 13:11
ФОТО: depo.ua
На миколаївському курорті хлопець з передозом намагався згвалтувати люк
На миколаївському курорті хлопець з передозом намагався згвалтувати люк

Миколаївщиною продовжують ширитись небезпечні наркотики - спайси. Черговий випадок передозування зафіксували в курортному Очакові. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Віталій Клавдієнко, передає Depo.Миколаїв.

Хлопця з передозом зафіксували біля місцевого супермаркету. Він повзав по проїзджій частині та намагався "згвалтувати" водопровідний люк: "Сьогодні ввечері в Очакові до мене зателефонувала знайома журналістка газети "Очаків за справедливість". В голосі чую хвилювання. Каже: "Тут біля АТБ наркоман з передозуванням". Я під'їхав. Бачу підлітка років 20. Який повзає по-пластунськи по проїжджій частині і намагається вступити в секс-контакт з водопровідних люком. Потім встає і щось ловить в повітрі, переступає через невидимі перешкоди".

На миколаївському курорті хлопець з передозом намагався згвалтувати люк - фото 1

Наркомана ледь скрутили правоохоронці, спеціаліст повідомив, що на лице всі ознаки передозування спайсом: "Наряд швидкої допомоги і поліції з ним ледве справлялися. Скрутивши відвезли в лікарню. Там ніхто до пуття не знав, що з ним робити. Як фахівець по роботі з наркозалежними розумію що це передозування спайсом".

В той самий вечір до лікарні надійшло ще одне повідомлення про передозування наркотиком. Судячи з усього, на курорт завезли спайс і місцеві наркодилери не змогли розрахувати правильну дозу: "Я підозрюю що в Очаків завезли наркотик спайс, він новий і місцеві, і приїжджі наркомани не змогли розрахувати дозу. Жах, що вони творять при передозуванні. Галюцинації. Агресія. Повний неодекват. Небезпеку цих передозувань я бачу у вигляді органічного ураження мозку. Вона тягне психічні розлади і постійну внутрішню тривожність. І навіть якщо людина їх кидає вживати і їй пощастило не одержати необоротних процесів після яких вона стає, м'яко кажучи, не від світу цього, вона все одно залишається з тяжкими наслідками".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв