На Миколаївському курорті браконьєри наловили креветок на 45 тис. грн

Дільничний інспектор прикордонної служби помітив позашляховик з причепом і двох чоловік, які займалися виловом водних ресурсів
Depo.Миколаїв
25 липня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua
На Миколаївському курорті браконьєри наловили креветок на 45 тис. грн
На Миколаївському курорті браконьєри наловили креветок на 45 тис. грн

У районі селища Морське Миколаївської області, на узбережжі Чорного Моря, прикордонники відділу "Рибаківка" Херсонського загону виявили браконьєрів, передає Depo.Миколаїв.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, близько 5 ранку дільничний інспектор прикордонної служби помітив позашляховик з причепом і двох чоловік, які займалися виловом водних ресурсів. Для встановлення всіх обставин та припинення можливого правопорушення на місце події прибув додатковий прикордонний наряд.

Як результат, у порушників, жителів Одеської і Миколаївської областей, виявили 10 сіток (засоби лову) і велика кількість вже виловлених креветок. Сума збитків державі склала 45 тисяч гривень. За даним фактом поінформовано співробітників поліції та інших зацікавлених органів.

Встановленим порядком незаконний вилов, засоби лову та транспортний засіб вилучено співробітниками поліції, а прикордонники направили до Березанського відділу поліції повідомлення про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв