На миколаївських водоймах загинуло вже 33 людини

На водних об’єктах Миколаївської області сталося 40 надзвичайних подій, під час яких потонуло 33 людини, серед них 4 дітей, ще 12 осіб вдалося врятувати
Depo.Миколаїв
9 серпня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua
На миколаївських водоймах загинуло вже 33 людини
На миколаївських водоймах загинуло вже 33 людини

На території Миколаївщини тримається стабільно суха та тепла погода. Аби сховатися від виснажливої спеки, люди із задоволенням йдуть до ставків, річок та озер, виїжджають на узбережжя Чорного моря тощо. І це звісно ж дуже корисно, такий відпочинок приносить багато позитивних емоцій та вражень. Однак не все так райдужно, адже досить часто відпочиваючі нехтують правилами безпечної поведінки, порушують їх, наражаючи на небезпеку себе та оточуючих, передає Depo.Миколаїв.

Так, з початку поточного року на водних об’єктах Миколаївської області сталося 40 надзвичайних подій, під час яких потонуло 33 людини, серед них 4 дітей, ще 12 осіб вдалося врятувати.

З метою нагадування відпочиваючим основних правил поведінки, рятувальники Миколаївщини систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи. Минулі вихідні дні не стали виключенням. В кожному районі області було проведено подібні заходи. Співробітники Служби порятунку завітали до традиційних та стихійних місць відпочинку та поспілкувалися із громадянами.

Основний акцент при проведені заходів було зроблено на сумній статистиці загибелі людей на водних об’єктах та причинах даних випадків.

"Дуже часто люди переоцінюють власні сили та роблять необачні вчинки, наприклад намагаються переплисти річку без усіляких плавзасобів. Однак ресурси людського організму не безмежні і через деякий час виснажившись, людина вже не в змозі самостійно вибратися у безпечну зону. Складність полягає в тому, що іноді люди запливають настільки далеко, що побачити з берега, що вони потребують допомоги просто не можливо. Так на території міста Миколаєва вже декілька разів ставалися подібні випадки. На щастя друзі та знайомі вчасно забили на сполох, та плавців було врятовано", - розповідали рятувальники відпочиваючим.

Також, під час проведення заходів велика увага була приділена маленьким відпочиваючим. Рейдовики розповідали дітям про те, що в жодному разі не можна йти до води без нагляду дорослих, не можна купатися у невідомому місці, зазначили яких правил слід дотримуватися.

Загалом за вихідні дні було проведено понад 50 інформаційно-просвітницьких заходів та охоплено близько 1000 відпочиваючих, які отримали багато корисної та цікавої інформації. А на згадку рятувальники подарували всім з ким мали нагоду поспілкуватися профілактичні листівки із зазначенням основних правил безпеки на воді та екстреного номеру Служби порятунку "101"!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв