На Миколаївських курортах зафіксували порушень підприємців майже на 1 млн грн

З початку курортного сезону проведено 135 фактичних перевірок, за результатами яких нараховано до сплати у бюджет майже 900 тис. грн штрафних санкцій
Depo.Миколаїв
2 вересня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївських курортах зафіксували порушень підприємців майже на 1 млн грн
На Миколаївських курортах зафіксували порушень підприємців майже на 1 млн грн

У курортних зонах Миколаївщини підприємцями допущено порушень податкового законодавства на суму майже 900 тис. гривень, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДФС. 

З метою забезпечення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог податкового законодавства, працівниками Головного управління ДФС у Миколаївській області проводяться фактичні перевірки торгових об’єктів, розташованих у корортних зонах Чорноморського узбережжя.
Цього року з початку курортного сезону проведено 135 фактичних перевірок, за результатами яких суб’єктам господарювання донараховано до сплати у бюджет майже 900 тис. грн штрафних санкцій за виявлені порушення.

У числі виявлених порушень левову частку займають – реалізація алкогольної продукції без наявності дозвільних документів (ліцензій) та здійснення торгівельної діяльності без використання касових апаратів. За результатами вжитих заходів до бюджету вже надійшло 500 тис. гривень.

Головне управління ДФС у Миколаївській області просить небайдужих громадян повідомляти про факти незаконного обігу підакцизних товарів та готівки за адресою: м. Миколаїв, вул. Лягіна, 6, або за телефонами: (0512) 50 18-41, 36-06-10.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв