ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На миколаївських курортах відкриють поліцейські станції

Зокрема, поліція просить депутатів облради погодити перелік матеріально-технічних пристроїв на 1 млн грн

Depo.Миколаїв
6 червня 2018 15:14
ФОТО: depo.ua

У цьому році на території Миколаївської області, в тому числі на курортах, планують відкрити вісім поліцейських станцій для прийому повідомлень громадян, передає Depo.Миколаїв із посиланням на "Мой город".

За словами начальника управління превентивної діяльності обласної поліції Сергія Ігнатьєва, зараз запускається поліцейська станція в селі Засілля Вітовського району. Тут перебуватиме дільничний офіцер з табельною вогнепальною зброєю і спецпристроєм для прийому сигналів від громадян.

"У підпорядкуванні дільничного офіцера будуть двоє співробітників групи оперативного реагування поліції ", - розповів Ігнатьєв .

Планується також запуск політичних станцій в курортних місцях - Рибаківці і Коблево, а також у Вознесенському районі.

"В Рибаківці і Коблево будуть запускатися тимчасові поліцейські станції. Там також буде знаходитись слідча оперативна група. Ми плануємо зробити поліцейську станцію у Вознесенському районі. В наших планах на цей рік створити вісім поліцейських станцій. Ми вже збиралися з очільниками ОТГ, щоб вони нам виділили приміщення", - додав Ігнатьєв.

Фінансувати створення станцій планують за рахунок бюджету Миколаївської області. Зокрема, поліція просить депутатів облради погодити перелік матеріально-технічних пристроїв на 1 млн грн.

Нагадаємо, що головний курорт Запоріжжя взяли під посилену охорону поліція і військові.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook