ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщину переїхало жити близько дев'яти тисяч вимушених переселенців

Служба зайнятості працевлаштувала лише 378
Depo.Миколаїв
30 січня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщину переїхало жити близько дев
На Миколаївщину переїхало жити близько дев'яти тисяч вимушених переселенців

У Миколаївській області на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 4982 учасника антитерористичної операції, демобілізованих учасників АТО – 2498. Про це під час брифінгу розповіла заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська, повідомляє Depo.Миколаїв

Встановлено статус, з числа демобілізованих: "учасник бойових дій" – 2097 особам, "інвалід війни" – 64 особам; "член сім’ї загиблого" – 190 особам.

"Зараз ми чекаємо на нову хвилю демобілізованих. Найактуальніші питання, які впродовж року ми опрацьовували це звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги, видача земельних ділянок, санаторно-курортне оздоровлення, виплати компенсацій підприємствами мобілізованим працівникам, забезпечення засобами реабілітації людей, які отримали інвалідність", – зазначила Оксана Янішевська.

Вона розповіла про діяльність Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Завдяки спільній роботі вдалося анкетувати майже 2,5 тисяч учасників АТО.

"Ми спілкувалися з кожним і маємо реальну інформацію про стан справ в родинах демобілізованих", – додала заступник голови ОДА.

Також в Миколаївській області обліковано 8730 вимушених переселенців, з них 2261 дитина. За призначенням адресної грошової допомоги звернулося 6379 сімей, призначено допомогу – 6127 сім’ям.

До служби зайнятості звернулись 1055 осіб, з них статус безробітного отримали - 812, допомогу по безробіттю - 569, працевлаштовано - 378.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв