На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище

Пожежа сталася через незаконне захаращення території побутовими відходами та висушеною рослинністю
На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище
На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище

Черговий раз рятувальникам Миколаївщини доводиться боротися із пожежею сміття на відкритій території біля с. Мішково-Погорілово Мішково-Погорілівської сільської ради Вітовського району. Повідомлення про дану подію надійшло до рятувальників близько 16:50, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 1

За вказаною адресою було направлено чергові караули Державних пожежно-рятувальних частин Центрального, Заводського, Інгульського та Вітовського районів, чергова зміна оперативно-координаційного центру та мобільна група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 2

На момент прибуття перших оперативно-рятувальних підрозділів площа горіння досягла значних розмірів. Це сталося через те, що на даній відкритій території вже тривалий час створено несанкціоноване сміттєзвалище і вона сильно захаращена побутовими відходами та висушеною рослинністю.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 3

Для гасіння пожежі задіяно 5 одиниць пожежної техніки і 32 чоловіки особового складу. Координацію дій по ліквідації пожежі здійснює начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 4

Для підвозу води та пересипання ґрунту залучено 1 водовозку комунального підприємства та 1 бульдозер приватного підприємства.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 5

На даний час пожежа локалізована на площі, яку вона набула на момент прибуття оперативно-рятувальних підрозділів. Ситуація залишається контрольованою, загрози розповсюдження вогню наразі немає.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 6

Рятувальники Миколаївщини вже неодноразово звертали увагу на те, що на відкритій території в с. Мішково-Погорілово пожежі виникають систематично. В переважній кількості випадків причиною залишається необережне поводження з вогнем осіб без визначеного місця проживання та інших невстановлених осіб.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 7

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв