На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище

Пожежа сталася через незаконне захаращення території побутовими відходами та висушеною рослинністю
Depo.Миколаїв
15 липня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище
На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище

Черговий раз рятувальникам Миколаївщини доводиться боротися із пожежею сміття на відкритій території біля с. Мішково-Погорілово Мішково-Погорілівської сільської ради Вітовського району. Повідомлення про дану подію надійшло до рятувальників близько 16:50, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 1

За вказаною адресою було направлено чергові караули Державних пожежно-рятувальних частин Центрального, Заводського, Інгульського та Вітовського районів, чергова зміна оперативно-координаційного центру та мобільна група Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 2

На момент прибуття перших оперативно-рятувальних підрозділів площа горіння досягла значних розмірів. Це сталося через те, що на даній відкритій території вже тривалий час створено несанкціоноване сміттєзвалище і вона сильно захаращена побутовими відходами та висушеною рослинністю.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 3

Для гасіння пожежі задіяно 5 одиниць пожежної техніки і 32 чоловіки особового складу. Координацію дій по ліквідації пожежі здійснює начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 4

Для підвозу води та пересипання ґрунту залучено 1 водовозку комунального підприємства та 1 бульдозер приватного підприємства.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 5

На даний час пожежа локалізована на площі, яку вона набула на момент прибуття оперативно-рятувальних підрозділів. Ситуація залишається контрольованою, загрози розповсюдження вогню наразі немає.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 6

Рятувальники Миколаївщини вже неодноразово звертали увагу на те, що на відкритій території в с. Мішково-Погорілово пожежі виникають систематично. В переважній кількості випадків причиною залишається необережне поводження з вогнем осіб без визначеного місця проживання та інших невстановлених осіб.

На Миколаївщині знов палало стихійне сміттєзвалище - фото 7

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв