ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині "зник безвісти" унікальний пам'ятник з фільму "Трактористи"

Трактор зняли та вивезли санкціоновано, а от чи повернуть на місце - лишається під питанням
Depo.Миколаїв
1 лютого 2016 16:55
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині "зник безвісти" унікальний пам
На Миколаївщині "зник безвісти" унікальний пам'ятник з фільму "Трактористи"

Миколаївці занепокоєні тим, що з постаменту в районі села Гур'ївка зник відомий на весь колишній Радянський Союз трактор. Виявилось, що пам'ятку фільму "Трактористи" неодноразово розкрадали вандали, повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова Новоодеської РДА Євген Вербін повідомив, що наразі пам'ятник санкціоновано зняли і відправили на відновлення: "Трактор зняли, бо його пограбували, він знаходиться в одному з фермерських господарств, куди його передали по акту. Ми його зараз відновлюємо повністю".

На Миколаївщині

Наразі йде відновлення унікальних залізних шасі трактора, навесні влада обіцяє привести в порядок постамент і повернути трактор на місце. "Як тільки зійдуть ось ці всі сніги, зробимо поточний ремонт цього постамента, бо його теж треба підштукатурить, підбілить, і поставимо на місце", - додав голова РДА. 

На Миколаївщині

Варто зазначити, що наразі остаточно доля трактору не вирішена, адже цей пам'ятник може підпасти під декомунізацію. Євген Вербін запевняє, що в будь-якому випадку унікальний трактор буде збережено. 

"Одним словом він підпадає, а іншим словом він не підпадає. Зараз управління культури обласне це питання вивчає. В будь-якому випадку ми його відновлюємо і якщо він підпадає під декомунізацію, тоді ми поставимо його у музей", - підсумував голова Новоодеської РДА. 

На Миколаївщині

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв