ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині змінять керівництво 18 закладів охорони здоров’я

На всі ці посади вже в цьому році буде оголошено відкритий конкурс
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 18:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині змінять керівництво 18 закладів охорони здоров’я
На Миколаївщині змінять керівництво 18 закладів охорони здоров’я

Цього року будуть оголошені конкурси на посаду керівників 18 закладів охорони здоров’я. Про це сьогодні, 26 лютого, під час проведення брифінгу повідомила заступник голови ОДА Оксана Янішевська, повідомляє Depo.Миколаїв.

Наприкінці року було підписано розпорядження від 14 грудня 2015 року №400 яким затверджено порядок конкурсного відбору на посади керівників підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

"Всі керівники обласних закладів охорони здоров’я працюють за умовами контрактів, укладених між головними лікарями та головою облдержадміністрації. З керівниками 18 закладів охорони здоров’я контракти було укладено 19 серпня 2013 року терміном на три роки, термін їх спливає 19 серпня 2016 року. За тим порядком який був прийнятий розпорядженням конкурси будуть оголошуватися за два місяці до закінчення терміну дії контракту", - повідомила заступник голови облдержадміністрації.

Начальник управління охорони здоров’я Маргарита Капуста додала, що наразі вакантні місця двох головних лікарів Снігурівської та Новобузької ЦРЛ, де за такою ж процедурою будуть оголошені конкурси.

"При проведенні конкурсів будуть враховуватися громадська думка, ми показали такий досвід при проведенні конкурсу на посаду директора департаменту освіти, науки та молоді. Тоді і збирали інформацію, і запрошували громадськість, ЗМІ, щоб зробити цей конкурс відкритий. Процес обговорення людей, які претендують на посаду буде прозорий", - зазначила Оксана Янішевська відповідаючи на питання відкритості проведення конкурсів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв