ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині жінка померла від удару блискавки

Рятувальники застерігають, що дощі з грозами та градом продовжаться на території області
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 13:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині жінка померла від удару блискавки
На Миколаївщині жінка померла від удару блискавки

10 травня на Миколаївщині стався трагічний випадок: 41-річна жінка, яка мешкала в с. Дмиртівка Вознесенського району орієнтовно о 15:00 направлялася додому. Проходячи повз річку Південий Буг жінку уразила блискавка. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласного управління ДСНС.

Як засвідчили медики, жінка померла від зупинки серця внаслідок ураження блискавкою. Про це до Служби порятунку надійшло повідомлення від чергового фельдшера Вознесенської швидкої медичної допомоги.

За прогнозами Українського гідрометцентру в найближчі дні на території всієї України, зокрема й Миколаївської області, спостерігатимуться сильні опади у вигляді дощів, подекуди з грозами та градом. При цьому велику небезпеку становлять грозові дощі, які частіше усього супроводжуються блискавкою електричним розрядом.

Рятувальники Миколаївщини просять слідкувати за прогнозами та по можливості не виходити на вулицю під час грози. Удома радять зачинити вікна та двері, щоб не було протягів, і вимкнути електроприбори. Якщо гроза застала на вулиці, слід триматися на відстані від антен, труб, узагалі будь-якого металевого начиння: всі вони притягують розряд.

Не треба ховатися під високі та поодинокі дерева, лягати на землю. Краще позбутися всіх металевих предметів, які є з собою, та вимкнути мобільний. Якщо біля вас виникне кулеподібна блискавка, по можливості зберігайте спокій і не рухайтеся, не потрібно наближатися до неї, торкатися її чим-небудь, оскільки може відбутися вибух, не слід тікати від неї.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв