На Миколаївщині жінка через неприязнь підпалила могилу знайомого

Підсудна відбулась умовним строком засудження та штрафом за вандалізм на кладовищі
Depo.Миколаїв
3 жовтня 2016 14:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині жінка через неприязнь підпалила могилу знайомого
На Миколаївщині жінка через неприязнь підпалила могилу знайомого

На Миколаївщині жінка відбулась умовним строком засудження та штрафом за вандалізм на кладовищі. Відповідний вирок виніс Очаківський міськрайонний суд Миколаївської області під головуванням судді Чаус Л.В., повідомляє Depo.Миколаїв.

Інцидет стався ще 28 лютого, але вирок у справі було винесено лише зараз. Підсудна, маючи умисел на наругу над могилою на території міського кладовища, розташованого по вул. 8-го Березня в м. Очакові Миколаївській області, на місці поховання особи до якої відчувала неприязнь, зібрала вінки із могили та поклала їх на пам'ятник останнього, після чого підпалила, внаслідок чого була пошкоджена плитка на вказаній могилі.

Жінка зізналась, що в цей день перебувала на кладовищі, де прибирала могили батьків. Повертаючись додому, побачила могилу чоловіка, до якого мала неприязне відношення, зібрала вінки та підпалила їх біля пам'ятника. У скоєному щиро кається.

Родичі чоловіка, над чиєю могилою познущалась підсудна, заявили про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 9889 грн та моральної шкоди у розмірі 10000.

Дослідивши матеріали справи, суд визнав підозрювану винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 297 КК України, та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України звільнив від відбування призначеного покарання з іспитовим строком на один рік.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв