На Миколаївщині збергіається надзвичайна пожежна небезпека

Найвищий клас ризику виникнення пожеж триватиме до 22 липня
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 09:55
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині збергіається надзвичайна пожежна небезпека
На Миколаївщині збергіається надзвичайна пожежна небезпека

Рятувальники Миколаївщини застерігають: в найближчі дні на території області очікується найвищий клас пожежної небезпеки. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДСНС.

За прогнозом Українського гідрометцентру у період з 19 по 22 липня у більшості південних, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській та Кіровоградській областях очікується надзвичайна пожежна небезпека - п'ятого класу . "У зв'язку з цим, звертаємося до всіх громадян бути пильними та не провокувати виникнення пожеж в природних екосистемах та у житловому секторі", - повідомляють рятувальники.

ДСНСівці нагадують правила, щоб недопустити виникнення пожеж: 1. Не розпалюйте багаття поблизу із лісовими насадженнями, на відкритих територіях, де спостерігається велике скупчення сухої рослинності, поблизу із господарчими будівлями, житловими будинками тощо. 2. Не залишайте вогонь без нагляду. 3. Не дозволяйте дітям гратися із сірниками, запальничками, свічками тощо. 4. Не залишайте сміття в невстановлених місцях, в лісі після відпочинку, на узбіччях доріг тощо. Пам'ятайте, що навіть скляна пляшка, яка тривалий час знаходиться під променями сонця може спрацювати як запалювальна лінза. 5. Не кидайте непогашені сірники та недопалки, особливо проїжджаючи повз сільськогосподарські угіддя, в лісових масивах, там, де є суха рослинність.

Нагадаємо, що через спеку у Миколаєві митимуть магістралі вдень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв