На Миколаївщині заявляють про перевиконання планів з набору контрактників

Військовий комісар Вітовського райвійськокату повідомив, що планове завдання по відбору для прийняття на військову службу за контрактом виконано на 110%
Depo.Миколаїв
5 липня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині заявляють про перевиконання планів з набору контрактників
На Миколаївщині заявляють про перевиконання планів з набору контрактників

Сьогодні, 05 липня, за ініціативи голови Вітовської районної державної адміністрації Олександра Демчука відбулась робоча нарада з питання виконання доведених планових показників по відбору для прийняття на військову службу за контрактом, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі РДА.

Військовий комісар Вітовського райвійськокату Сергій Білий повідомив що, в ІІ квартал 2016 року планове завдання по відбору для прийняття на військову службу за контрактом виконано на 110%.

Окремо військовий комісар зауважив що, було збільшено інтенсивність рекламно-агітаційних заходів щодо підвищення престижності військової служби, запровадили інноваційні форми та способи рекламування військової служби за контрактом, а саме висвітлення на веб-сторінках Вітовської районної державної адміністрації та Вітовського центру занятості населення, продовжується розміщення інформаційних матеріалів на шпальтах районної газети "Вісник Жовтневщини".

Райвійськкомат активно співпрацює з Вітовським районним центром зайнятості населення в питанні щодо направлення безробітних громадян України на строкову військову службу за контрактом.

Окремо було зазначено що Вітовське відділення поліції Корабельного відділу Головного управління Національної поліції Миколаївської області проводить оперативно-розшукові дії щодо розшуку громадян які ухиляються від строкової військової служби під час призову громадян України на строкову військову службу.
За результатами наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв