На Миколаївщині затрелився пенсіонер

Тіло загиблого знайшов його син та невістка
Depo.Миколаїв
10 березня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині затрелився пенсіонер
На Миколаївщині затрелився пенсіонер

Сьогодні, 10 березня, близько 11:30 год. до чергової частини Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області зателефонував 44-річний місцевий мешканець та повідомив про те, що застрелився його 67-річний батько, про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі поліції. 

Із слів сина померлого, його не було вдома близько двох годин, а коли він разом із дружиною повернувся, то побачив, що батько лежить на землі, не подаючи ознак життя, а поруч з ним - пристрій для стрільби.

На столі у кухні правоохоронці знайшли записку, ймовірно написану померлим, в якій він просить вибачення за своє рішення здійснити суїцид.

Зі слів родичів пенсіонера, чоловік останнім часом скаржився на погіршення стану здоров’я та неодноразово висловлював намір покінчити життя самогубством, але син та невістка навіть на думці не мали, що батько вирішить звести рахунки із життям.

Експерт, оглянувши тіло померлого, зробив попередній висновок, що смерть настала внаслідок скоєння самогубства. Для встановлення остаточної причини труп направлено на судово-медичну експертизу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв