На Миколаївщині запускають ще один притулок для бродячих тварин

Місцева влада Южноукраїнська обіцяє зробити його одним з найкращих в Україні
Depo.Миколаїв
8 серпня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині запускають ще один притулок для бродячих тварин
На Миколаївщині запускають ще один притулок для бродячих тварин

В Южноукраїнську відкриють притулок для безпритульних тварин. Притулок офіційно відкриється 23 серпня цього року, а до весни 2017 рокувін запрацює в повну силу, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Барометр Южноукраїнська".

"В Южноукраїнську притулок робить перші кроки в цій важкій і не простій справі. Наших "доброзичливців", яким все погано, просимо не хвилюватися. Кондиціонерів і євроремонтів з підігрітими статями там не буде, але наш притулок буде одним з кращих в Україні. На це звичайно знадобиться час, думаю на весну 2017 роки ми дійсно будемо в хорошій формі", - повідомив заступник мера Олександр Кольчак.

На Миколаївщині запускають ще один притулок для бродячих тварин - фото 1

"У нашому, Южноукраїнську плані - стерилізація і після адаптації собачок і кішок будемо відпускати. Великі собачки з агресивних порід і хворі будуть жити у притулку. А трохи пізніше будуть приміщення для термінового утримання домашніх тварин. Якщо їх власники виїжджають у відрядження чи відпустку, то за певну плату їхні улюбленці будуть  поміщатись в притулку. Місця для собачок і кішок є в приміщеннях. На зиму вони матимуть необхідний підігрів повітря і посилену підстилку", - ділиться планами Олександр Кольчак.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв