На Миколаївщині з'явився музей Учасників АТО

Метою створення музею є - показати нинішньому та майбутньому поколінню реальну картину буднів захисників України
Depo.Миколаїв
1 вересня 2016 14:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині з
На Миколаївщині з'явився музей Учасників АТО

МИнулого тижня у Вознесенську урочисто було відкрито музей Учасників АТО. В заході відкриття музею поряд із учасниками АТО взяли участь і представники міської влади та військовослужбовці, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Вознесенської міськради.

Ідея створення музею належить ініціативній групі учасників АТО, а саме: Кучеренко Андрію, Бобрулю Володимиру, Снігуру Олександру, Парсенюку Івану, Савчину Віталію, Довбенку Володимиру, Звєкову Валентину.

Шлях створення музею був довгий та не простий. Робота відповідальна, адже необхідно згадати події, які відбувалися більше двох років тому, не упустити жодної, щоб не були забуті ті, хто весь цей час боронив та боронить нашу Батьківщину.

На експозиціях музею висвітлюються сторінки історії, безпосередніми учасниками творення якої були наші земляки. Експонати представлені у стінах музею були організовані хлопцями, які побували у зоні бойових дій та привезли з собою «подарунки» у вигляді гільз, уламків снарядів, куль та осколково-фугасних набоїв, які прилітають на позиції українських бійців. Кожен експонат цієї експозиції незмінно пов'язаний з війною на Донбасі і має свою історію.

На Миколаївщині з'явився музей Учасників АТО - фото 1

Музей був створений силами учасників АТО за підтримки міського голови, волонтерів, громадян міста, батьків та рідних загиблих у зоні проведення АТО. Було проведено зовнішній та внутрішній ремонт приміщення, виготовлення стендів та багато інших організаційних моментів.

Метою створення музею є - показати нинішньому та майбутньому поколінню реальну картину буднів захисників України. Виставка повинна нагадати жителям України і міста, що війна набагато ближче, ніж здається, а також підкреслити героїзм українських вояків.

На Миколаївщині з'явився музей Учасників АТО - фото 2

Ми повинні пам’ятати усіх героїв – живих і загиблих. Дуже прикро, що в мирний час, коли ніхто не очікував воєнних подій, доводиться відкривати такі музеї.

Виставка постійно оновлюється і в найближчих планах є зробити окремий куточок присвячений волонтерам нашого міста, які допомагали бійцям та зробили великий внесок у створення музею.

На Миколаївщині з'явився музей Учасників АТО - фото 3

Наразі двері музею відкриті для всіх охочих. З радістю приймуть і групи школярів та проведуть екскурсію по виставці.

Музей розташований за адресою: м. Вознесенськ, вулиця Шмідта, 9.

За додатковою інформацію звертайтеся за телефоном 066-655-62-47

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв