ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині з порушенням процедур провели безлике перейменування

Питання перейменування не пройшло обговорення в постійних комісіях, а всі пропозиції народних обранців було відкинуто
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 12:21
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині з порушенням процедур провели безлике перейменування
На Миколаївщині з порушенням процедур провели безлике перейменування

В Первомайську на Миколаївщині продовжуються баталії з перейменування вулиць та провулків. Попереднє засідання сесії депутати "проігнорили" і вирішили забратись ще раз 28 квітня, повідомляє Depo.Миколаїв.

Раніше ми вже повідомляли, що місцеві "опоблоківці" вирішили бойкотувати сесію та майже у повному складі не з'явились на засідання. Голова фракції заявив, що "Опоблок" проти перейменування ряду вулиць, тому голосувати не будуть за жодну пропозицію зі списку.

Депутат від ВО "Свобода" Михайло Медведчук на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що на розгляд депутатів було запропоновано майже ідентичний попередньому список, а всі їх пропозиції було відкинуто: "На розгляд був запропонований майже ідентичні пропозиції щодо зміни назв. Назви що наповнені українським змістом були відкинуті. Пропозиції націоналістів прийняті до уваги не були, як і наша пропозиція голосувати переіменування кожної вулиці окремо".

Зазначимо, що питання було винесено на сесію з порушенням процедури, адже воно не пройшло обговорення в комісіях. Не зважаючи на це, 26 голосами "за" список з перейменування було затверджено: "І знов, без обговорення на засіданнях постійних комісій, був проштовхнутий цей список. 26 - за. 2 - проти".

Таким чином, як і зазначали депутати, після перейменування в місті з'являться безликі назви, хоча вносились пропозиції назвати вулиці в честь загиблих героїв.

На Миколаївщині з порушенням процедур провели безлике перейменування - фото 1

На Миколаївщині з порушенням процедур провели безлике перейменування - фото 2

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв