На Миколаївщині впіймали "на гарячому" браконьєра зі стажем

Своїми діями зловмисник спричинив збитків рибному господарству України на суму 21080 грн
Depo.Миколаїв
28 серпня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині впіймали "на гарячому" браконьєра зі стажем
На Миколаївщині впіймали "на гарячому" браконьєра зі стажем

В п'ятницю увечері, 26.08.2016 року, близько 23:00 головним державним інспектором відділу оперативної роботи Миколаїврибохорони було затримано жителя с. Лимани Березанського району гр-на А., 1981 року народження, передає Depo.Миколаїв

Даною особою на водоймі Березанського лиману поблизу від свого села за допомогою двох месінових сіток в брід здійснювалося незаконне добування риби. Гр-н А. був затриманий під час дістання сіток з води. Своїми діями він спричинив збитків рибному господарству України на суму 21080 грн. Так, браконьєрським способом було добуто 24 особини кефалі, 35 особин пузанка та 1 камбала-глоса.

Слід зазначити, що А. вже неодноразово потрапляв у поле зору співробітників Миколаїврибоохорони, але до цих пір не полишив своїх браконьєрських звичок.

Відносно порушника природоохоронного законодавства у сфері охорони водних біоресурсів складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде направлено для розгляду до Березанського районного суду. Незаконні знаряддя лову (сітки) та добута риба вилучені.

Тепер порушнику доведеться відповідати перед Законом за свої дії. Гадаємо, що це буде кримінальна відповідальність, адже сума спричинених збитків є достатньою підставою для порушення кримінальної справи за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України: "Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду". Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв