На Миколаївщині виправданого наркоторгівця все-таки засадили до в'язниці

Упродовж лютого-березня 2015 року в місті Первомайськ засуджений неодноразово збував наркотичні засоби – канабіс
Depo.Миколаїв
18 липня 2016 18:09
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині виправданого наркоторгівця все-таки засадили до в
На Миколаївщині виправданого наркоторгівця все-таки засадили до в'язниці

Завдяки принциповій позиції прокуратури Миколаївської області апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції, яким 29-річного мешканця м. Первомайська виправдано у незаконному придбанні, зберіганні та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури. 

У ході судового розгляду встановлено, що упродовж лютого-березня 2015 року в місті Первомайськ засуджений неодноразово збував наркотичні засоби – канабіс.

Незважаючи на наявність зібраних доказів судом першої інстанції зроблено висновки, що вони не відповідали фактичним обставинам справи, внаслідок чого 31.12.2015 Первомайським міськрайонним судом було ухвалено необгрунтований виправдувальний вирок.

Не погоджуючись із таким рішенням, прокуратурою внесено апеляційну скаргу з вимогою засудити зазначену особу та призначити їй реальне покарання.

Відтак, погодившись із доводами прокурора, колегія судів апеляційного суду Миколаївської області визнала винним вказану особу у вчиненні двох епізодів збуту особливо небезпечних наркотичних засобів за ч. 2 ст. 307 КК, призначивши реальне покарання у вигляді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Органами прокуратури Миколаївської області постійно вживаються заходи до забезпечення законності у кримінальному судочинстві.

Так, упродовж 2016 року прокурорами на виконання основної конституційної функції підтримано державне обвинувачення у 1240 кримінальних провадженнях, які розглянуті з ухваленням вироків судами першої інстанції.

За апеляційними скаргами прокурорів переглянуто вироки стосовно 83 осіб, стосовно 49 осіб ухвалено нові вироки. За касаційними скаргами прокурорів переглянуто судові рішення стосовно 16 осіб.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв