На Миколаївщині вилучили ще 470 літрів сурогатного алкоголю

Під час проведення обшуку у гаражі, що належить жителю одного з районів Миколаївської області, вилучено 470 літрів алкогольної продукції
Depo.Миколаїв
11 жовтня 2016 18:47
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині вилучили ще 470 літрів сурогатного алкоголю
На Миколаївщині вилучили ще 470 літрів сурогатного алкоголю

Оперативними працівниками Головного управління ДФС у Миколаївській області виявлено підпільне виробництво алкогольної продукції, яка має наявні ознаки фальсифікату та становить загрозу для життя і здоров’я людей, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі відомства.

Під час проведення обшуку у гаражі, що належить жителю одного з районів Миколаївської області, вилучено 470 літрів алкогольної продукції на суму 60 тис. гривень.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Миколаївській області порушено кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та сбут алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, які становлять загрозу для життя і здоров'я людей), що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років, а також вилучення вироблених товарів з конфіскацією відповідного обладнання.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв