На Миколаївщині викрили плантацію наркотиків на 3 млн грн

За цінами "чорного ринку", вартість "знахідки" складає до трьох мільйонів гривень
Depo.Миколаїв
5 вересня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині викрили плантацію наркотиків на 3 млн грн
На Миколаївщині викрили плантацію наркотиків на 3 млн грн

В рамках проведення всеукраїнської операції "Мак" співробітники Миколаївського VIII управління протидії наркозлочинам ДПН НПУ виявили на території Веселинівського району плантацію наркотичних рослин, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Правоохоронцями проводиться ретельне обстеження земельних ділянок як загального користування, так і приватної власності. При цьому особлива увага приділяється полям, які за певними причинами тимчасово не використовуються сільськогосподарськими підприємствами.

На Миколаївщині викрили плантацію наркотиків на 3 млн грн - фото 1

На земельній ділянці, що належить одній з сільських рад Веселинівського району, виявлена ціла плантація коноплі. Поліцейські вилучили 1500 незаконних рослин та направили їх на експертизу. За попередніми даними, за цінами "чорного ринку", вартість "знахідки" складає до трьох мільйонів гривень.

На Миколаївщині викрили плантацію наркотиків на 3 млн грн - фото 2

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст.310 КК України "Посів або вирощування снотворного маку чи конопель", санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Встановлюються особи, причетні до скоєння злочину.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв