На Миколаївщині вигоріло більше 5 га сухостою

Лише за минулу добу до Служби порятунку 101 надійшло 16 повідомлень про виникнення пожеж сухої трави та сміття на відкритих територіях
Depo.Миколаїв
12 липня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині вигоріло більше 5 га сухостою
На Миколаївщині вигоріло більше 5 га сухостою

Ситуація, яка склалася останнім часом із пожежами у природних екосистемах викликає суттєве занепокоєння, особливо з урахуванням того, що в переважній частині випадків загорання стаються з необережності громадян. Це може свідчити про те, що населення не приділяє належну увагу правилам пожежної безпеки та не береже своє здоров’я, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

Так, лише за минулу добу до Служби порятунку 101 надійшло 16 повідомлень про виникнення пожеж сухої трави та сміття на відкритих територіях. Дані випадки зафіксовано в Доманівському, Вознесенському, Новоодеському, Березанському, Вітовському районах, а також у м. Миколаїв, Вознесенськ, Первомайськ та смт. Доманівка. Переважна частина пожеж сталася у місті Миколаєві. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала понад 5 га.

Підрозділами Головного управління забезпечено оперативне реагування на всі повідомлення, не допущено розповсюдження вогню та збільшення території горіння.
Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до всіх громадян! Не порушуйте правил пожежної безпеки! Не нехтуйте основними настановами з питань безпеки життєдіяльності, адже ваша недбалість може коштувати Вам здоров’я! Бережіть себе, своє життя та оточуюче середовище!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв