На Миколаївщині вигоріло 10 тис. "квадратів" стерні

Протягом останньої доби 15 разіва гасили пожежі на відкритих територіях
На Миколаївщині вигоріло 10 тис. "квадратів" стерні
На Миколаївщині вигоріло 10 тис. "квадратів" стерні

Співробітники ДСНС звертаються до усіх громадян та закликають не провокувати пожежі в природних екосистемах. Однак статистика свідчить про те, що лише одиниці жителів дослухаються до рекомендацій. Чимало мешканців області нехтують настановами та в результаті необережного поводження з вогнем спричиняють пожежі на відкритих територіях. Так, в одному з таких випадків загорілося 10 тис. кв м стерні. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників.

Так, лише за минулу добу з причини людської недбалості на території Миколаївщини сталося 15 випадків загорань сухої трави та сміття на відкритих територіях. Загальна площа, яку пройшов вогонь, склала понад 46 тис. кв.м. В переважній більшості було знищено лише сухостій та сміття, однак в одному з випадків, який стався у Миколаєві, існувала загроза перекидання вогню на неподалік розташовані два житлові будинки. Завдяки вчасно вжитим заходам рятувальники вберегли будинки від вогню.

У Миколаєві через необережне поводження з вогнем вигоріло 10 тис. "квадратів" стерні

Окремої уваги заслуговує пожежа, яка сталася на відкритій території Веснянської сільської ради Миколаївського району. Через необережне поводження з вогнем загорілася стерня на полі. Вогонь пройшов 10 000 кв.м. Такі пожежі є дуже небезпечними, адже нерідко сільськогосподарські угіддя розташовуються на невеликій відстані, один за одним.

У Миколаєві через необережне поводження з вогнем вигоріло 10 тис. "квадратів" стерні

І у разі відсутності протипожежних розривів та опашки існує ймовірність перекидання полум’я з покошеного поля на ще не зібраний врожай. Крім того, пожежі стерні наносять непоправну шкоду ґрунту, знищуючи корисні мікроорганізми та мінерали.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв