На Миколаївщині відсудили дитячий‬ ‪табір‬ на узбережжі ‪Чорного‬ ‪моря‬

У 2015 році табір було включено до переліку об’єктів спільної власності, що підлягають ‪приватизації‬.
Depo.Миколаїв
6 липня 2016 17:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині відсудили дитячий‬ ‪табір‬ на узбережжі ‪Чорного‬ ‪моря‬
На Миколаївщині відсудили дитячий‬ ‪табір‬ на узбережжі ‪Чорного‬ ‪моря‬

За втручання ‪прокуратури‬ у комунальну власність повернуть ‪дитячий‬ ‪табір‬ ім. лейтенанта Шмідта на узбережжі ‪Чорного‬ ‪моря‬, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі прокуратури.

Господарським судом Миколаївської області задоволено ‪‎позов‬ заступника прокурора області про повернення у комунальну власність дитячого оздоровчого табору ім. лейтенанта Шмідта, розташованого на узбережжі Чорного моря у місті Очаків.

Так, у 2015 році в ‪‎порушення‬ вимог Законів України "Про освіту", "Про оздоровлення та відпочинок дітей" та "Про приватизацію державного майна" рішенням Миколаївської обласної ради табір включено до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, що підлягають ‪приватизації‬.

У подальшому на підставі договору купівлі-продажу, укладеному між облдержадміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю, цілісний майновий комплекс дитячого табору ‪приватизовано‬.

Реагуючи на ‪неправомірні‬ ‪‎дії‬, прокуратура пред’явила до суду позов про визнання незаконним та скасування рішення Миколаївської обласної ради, визнання недійсним договору купівлі-продажу із зобов’язанням повернути дитячий табір у комунальну власність.

Суд погодився з доводами прокуратури, задовольнивши позов у повному обсязі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв